Revize zařízení

Provádíme periodické revize zařízení, která stanovuje všeobecné požadavky na návody k používání, údržbu, periodické prohlídky, opravy, značení vybavení, balení a kontrolu celého zařízení.

Konstrukční a revizní společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. je předním dodavatelem lanových center a parků, lezeckých stěn, sportovních areálů a dětských hřišť pro Českou republiku. Tento systém organizace stanovující bezpečnost provozu, stav provozního materiálu a profesní způsobilost instruktorů se nazývá Xtrem. 

 Jakožto profesionálové s velkým množstvím zkušeností s konstrukcí vám rádi postavíme lanové centrum dle vašich představ. Kontaktujte nás.


Revize zařízení

Kompletní servis

Zajištujeme kompletní revizi lanových center a parků, mobilních lanových překážek, víceúčelových hřišť atd.

Součástí toho je také vyřízení odpovídajících pojištění provozovatele a dodání posudků stanovených platnou normou ČNS EN. 

Provádíme hlavní pravidelnou roční revizi (doloženou Revizním protokolem), opravy, údržbu a výměnu zařízení. 

 

Důvody k revizi

Provozovatel jakékoliv veřejné lanové a pohybové atrakce má povinnost provádět pravidelnou roční revizi v souvislosti s normou ČSN EN 15567-1:2012 a ČSN EN 15567-2:2008.í 

Revizi je nutné preventivně provádět jako legislativní opatření vůči kontrolám státních inspekčních orgánů.

Revize může odhalit některé nebezpečné závady, anebo v lepším případě předejít jejich vzniku.

V případě, že provozovateli schází některá technická dokumentace, je vhodné opět provést revizi zařízení, čímž si zajistíte potřebné dokumenty a ubezpečíte se o bezpečnosti provozu zařízení. 

 

Kontaktuje nás, poradíme vám

+420 603 899 379
Máte zájem o provedení revize?


Fotografie z prováděných revizí