O nás

Společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. působí v oblastech kultury, sportu, cestovního ruchu a vzdělávání...

Zabloudil, Xtrem

Společnost Zabloudil, Xtrem  působí v oblastech kultury, sportu, cestovního ruchu a vzdělávání. Má velkou tradici v pořádání poznávacích i pobytových zájezdů do destinací všech kontinentů. Byla a je silným provizním prodejcem svých stálých partnerů z řad tuzemských i zahraničních cestovních kanceláří a agentur. Je regionální-brněnskou pobočkou prestižních cestovních kanceláří Adventura a China tours.

Společnost Zabloudil, Xtrem je dnes již zavedeným organizátorem kulturních akcí a úspěšným předprodejcem vstupenek a to nejen v rámci ČR, ale i na Slovensku, Polsku či Maďarsku. Prodává nejvýhodnější letenky do celého světa, zprostředkovává potřebná víza i pronájmy vozidel. 

Je unikátním prodejcem a organizátorem extrémních zážitků a netradičních dárků v originálním balení. Tato činnost je součástí vlastního obchodního projektu „Bedna plná zážitků“.

Od svého vzniku se zaměřuje na atraktivní pohybové aktivity a moderní přírodní a technické sporty.  Nezapomíná ani na děti, pro něž každoročně připravuje poutavé sportovní akce, letní tábory a tématické kempy. 

Disponuje hned několika sportovními školami se špičkovým materiálním a personálním vybavením, kde provádí veškerou sportovní a školící činnost jak pro začátečníky, pokročilé, tak i pro profesionály.

Provozuje půjčovnu sportovních potřeb pro různá sportovní odvětví, včetně specifické činnosti spočívající v půjčování atrakcí s dohledem techniků, či odborných instruktorů.

S přirozeným rozvojem společnosti její činnost dospěla k organizování specializovaných akcí, kurzů a školení. Požadavky samotných firem, škol, reklamních agentur a školících společností daly podnět ke vzniku divize vzdělávání, která účelně kombinuje sálové a outdoorové prostředí s atraktivními prvky zážitkové pedagogiky .  

Společnost Zabloudil, Xtrem spolupracuje s řadou partnerských firem, hotelů, sportovních center, servisních organizací i mediálních společností. Díky této spolupráci je schopna kvalitně zabezpečit i ty nejnáročnější akce.    

Divize konstrukce  se zaměřuje na výstavbu sportovních a volnočasových areálů, samostatných sportovišť či zábavních atrakcí. Vytváří široké spektrum výzvových, sportovních i zábavních prostředí, sloužících ke smysluplnému využití času pro všechny věkové kategorie. 

Autoškola Zabloudil vyučuje uchazeče o řidičská oprávnění všech skupin, organizuje školení a přezkušování řidičů firemních vozidel včetně přezkušování profesní způsobilosti.    

 

Tradice, kvalita, profesionalita, bezpečnost, zábava a dobrá cena je předsevzetím našeho početného pracovního týmu a všech našich firemních divizí.