Mobilní lanové překážky

Stavby dočasných lanových překážek realizujeme na místech umožňujících bezpečné ukotvení lanových překážek a jistícího systému (stromy, ocelové nosníky hal, dřevěné konstrukce, betonové pilíře).

 

Konstrukční a revizní společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. je předním dodavatelem lanových center a parků, lezeckých stěn, sportovních areálů a dětských hřišť pro Českou republiku. Tento systém organizace stanovující bezpečnost provozu, stav provozního materiálu a profesní způsobilost instruktorů se nazývá Xtrem.

Jakožto profesionálové s velkým množstvím zkušeností s konstrukcí vám rádi postavíme lanové centrum dle vašich představ. Kontaktujte nás.


 Využití mobilních lanových překážek

Mobilní lanové překážky

Výhodou dočasných lanových drah je jejich flexibilita z hlediska využití. Narozdíl od lanových center a lanových parků, lze lanové překážky namontovat a provozovat na místech, kde by se nevyplatilo ostatní zařízení budovat, ať už z finančních nebo prostorových důvodů. 

Dočasné lanové překážky (dráhy) jsou vhodné například na:

  • propagační akce,
  • firemní akce,
  • festivaly
  • a dětské dny

Kompletní servis

Zajišťujeme kompletní servis od stavby lanové dráhy až po obsluhu lanových překážek certifikovanými instruktory, včetně instalace propagačních prvků do prostoru překážek.   

Naše stavby prochází certifikací TÜV SÜD Czech s.r.o. a pravidelnou roční revizí vyplývající z norem ČSN EN 15567-1:2012 a ČSN EN 15567-2:2008

 

 

Kontaktuje nás, poradíme vám

+420 603 899 379
Máte zájem o zbudování centra?

 

 


  

Ukázka mobilní lanové překážky