Lanové atrakce a jejich využití

Jakožto profesionálové s velkým množstvím zkušeností s konstrukcí vám rádi postavíme lanové centrum dle vašich představ. Kontaktujte nás.

Konstrukční a revizní společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. je předním dodavatelem lanových center a parků, lezeckých stěn, sportovních areálů a dětských hřišť pro Českou republiku. Tento systém organizace stanovující bezpečnost provozu, stav provozního materiálu a profesní způsobilost instruktorů se nazývá Xtrem.

Jakožto profesionálové s velkým množstvím zkušeností s konstrukcí vám rádi postavíme lanové centrum dle vašich představ. Kontaktujte nás.


Využití lanového centra

Skupinový prožitek

Z pohledu zážitkové pedagogiky jsou lanové centrum perfektním místem k budování a posilování vzájemné důvěry, rozvoji schopnosti spolupráce a koordinace teamu. Díky tomu jsou lanové překážky často zařazovány do programů teambuildingů.

Individuální prožitek

Zdolávání lanových překážek bývá velkou osobní výzvou. K jejich úspěšnému zdolání je potřeba odvahy, fyzické kondice a soustředěnosti. Překonání překážek sebou přináší silný osobní zážitek posilující sebedůvěru, sebeuvědomění a v případě skupinového programu i sounáležitost k teamu.

Výhody

  • pořádání teamových akcí založených na programech zážitkových agentur
  • zpřístupnění lanového centra široké veřejnosti
  • stimulace návštěvnosti dané lokality

Kontaktuje nás, poradíme vám

+420 603 899 379
info@lanovacentra.com
Máte zájem o zbudování centra?