Lanový park

Teprve při bližším poznání lanového parku pochopíte řád a systematičnost překážek na stromech. Lanové překážky to jen ledabyle visící lana, sítě, pneumatiky nebo klády mezi stromy.


Konstrukční a revizní společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. se zabývá stavbou lanových center a  parků, výstavbou lezeckých stěn, sportovních areálů a dětských hřišť pro Českou republiku. Tento systém organizace stanovující bezpečnost provozu, stav provozního materiálu a profesní způsobilost instruktorů se nazývá Xtrem.

Jakožto profesionálové s velkým množstvím zkušeností v oblasti stavby lanových center, lanových parků, lezeckých stěn a multifunkčních hřišť vám rádi postavíme lanovou atrakci dle vašich představ. Kontaktujte nás.


Využití lanového parku

Lanový park - skupinový prožitek

Z pohledu zážitkové pedagogiky jsou lanové parky perfektním místem k budování a posilování vzájemné důvěry, rozvoji schopnosti spolupráce a koordinace teamu. Díky tomu jsou lanové překážky často zařazovány do programů teambuildingů.

Lanový park - individuální prožitek

Zdolávání lanových překážek bývá velkou osobní výzvou. K jejich úspěšnému zdolání je potřeba odvahy, fyzické kondice a soustředěnosti. Překonání překážek sebou přináší silný osobní zážitek posilující sebedůvěru, sebeuvědomění a v případě skupinového programu i sounáležitost k teamu.

Lanové parky - výhody

  • pořádání teamových akcí založených na programech zážitkových agentur
  • zpřístupnění lanového parku široké veřejnosti
  • stimulace návštěvnosti dané lokality

Ukázka vizualizace Lanového parku

Naše stavby prochází certifikací TÜV SÜD Czech s.r.o. a pravidelnou roční revizí vyplývající z norem ČSN EN 15567-1:2012 a ČSN EN 15567-2:2008.
 
Dodavatel stavby musí splňovat přísnou celosvětovou normu pro stavbu a provozování lanového parku.
 
 

Kontaktuje nás, poradíme vám

+420 603 899 379
info@lanovacentra.com
Máte zájem o zbudování lanového parku?


Relizace obrazem