Lanové centrum

Lanové centrum je systém především vysokých lanových překážek (od 8 do 12 metrů), umístěných na dřevěných kůlech kotvených v betonových patkách do země. 


Konstrukční a revizní společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. je předním dodavatelem lanových center a parků, lezeckých stěn, sportovních areálů a dětských hřišť pro Českou republiku. Tento systém organizace stanovující bezpečnost provozu, stav provozního materiálu a profesní způsobilost instruktorů se nazývá Xtrem.

Jakožto profesionálové s velkým množstvím zkušeností s konstrukcí vám rádi postavíme lanové centrum dle vašich představ. Kontaktujte nás.

 


Využití lanového centra

Skupinový prožitek

Z pohledu zážitkové pedagogiky jsou lanové centrum perfektním místem k budování a posilování vzájemné důvěry, rozvoji schopnosti spolupráce a koordinace teamu. Díky tomu jsou lanové překážky často zařazovány do programů teambuildingů.

Individuální prožitek

Zdolávání lanových překážek bývá velkou osobní výzvou. K jejich úspěšnému zdolání je potřeba odvahy, fyzické kondice a soustředěnosti. Překonání překážek sebou přináší silný osobní zážitek posilující sebedůvěru, sebeuvědomění a v případě skupinového programu i sounáležitost k teamu.

Výhody lanového centra

 

 

Ukázka vizualizace Lanového centra

 

Naše stavby prochází certifikací TÜV SÜD Czech s.r.o. a pravidelnou roční revizí vyplývající z norem ČSN EN 15567-1:2012 a ČSN EN 15567-2:2008.

Dodavatel stavby musí splňovat přísnou celosvětovou normu pro stavbu a provozování lanového parku.

Kontaktuje nás, poradíme vám

+420 603 899 379

info@lanovacentra.com

 

 

 

 

 

 

 


Relizace obrazem