Siesta

Lanové centrum
U sportovní haly
593 01 Bystřice nad Pernštejnem

Kontakt

Mobil: +420 774 719 402
http://www.siesta-park.cz
info@siesta-park.cz

Otevírací hodiny

Listopad-březen - kdykoliv po telefonické či emailové objednávce

Duben-červen / září-říjen (po-pá) - kdykoliv po telefonické či emailové objednávce

Duben-červen / září-říjen (so-ne) - 10:00 - 19:00

Červenec-srpen (DENNĚ) - 10:00 - 19:00

Siesta

Lanové centrum Siesta park bylo postaveno v období červen - srpen 2006. Do zkušebního provozu bylo centrum uvedeno v srpnu 2006 a oficiální provoz pak zahájilo od listopadu 2006, po řádné kolaudaci, která proběhla 15.října 2006.

Lanové centrum nachází v Bystřickém sportovním areálu, který zahrnuje fotbalový stadion, venkovní koupaliště a sportovní halu s indoorovou horolezeckou stěnou a bazénem. Uprostřed sportovního areálu je navíc velmi pěkná a až nadstandardně luxusní nová ubytovna.

Vyzkoušet si můžete nízké lanové překážky, pro větší odvážlivce a vyznavače adrenalinu jsou připraveny vysoké lanové překážky ve výšce přibližně 10 m nad zemí. Vybrat si můžete z několika programů, podle toho, co vám bude nejvíce vyhovovat - např. program mini, program standard, program siesta, speciální programy jsou také pro školní výlety a firmy.

Děti se tu mohou vyřádit na nízkých lanových překážkách, systému zajímavě propojených cest z lan, sítí a dřevěných kůlů ve výšce přibližně 50 cm nad zemí. Nevyžadují žádný zvláštní záchranný systém, stačí jištění od ostatních členů rodiny či skupiny.

Toto lanové centrum je zařazeno do sítě lanových center Proud.

Popis cesty:

 

 

Fotogalerie