Lanové centrum Praha

Lanový park (na stromech)
Rubeška 393
190 00 Praha 9

Kontakt

Dobroslav Šrámek
Mobil: +420 605 215 396
praha@lanovecentrum.cz

Otevírací hodiny

Leden-Únor - po předchozí objednávce.

Březen-Duben - po předchozí objednávce. Každý víkend od 13:00 do 18:00 "Lezení bez objednávky".

Květen-Září - po předchozí objednávce. Každý víkend od 13:00 do 19:00 "Lezení bez objednávky".

Listopad-Prosinec - po předchozí objednávce.

Lanové centrum Praha

Převážná většina programů v pražském lanovém centru je na objednávku, tzn. minimálně dva dny před programem je zapotřebí zamluvit telefonicky.

Návštevníci se mohou těšit nejen na nízké lanové překážky, ale čekají je také výzvy v podobě individuálních a týmových překážek ve výšce 9 metrů nad zemí, adrenalinový skok, a především zážitky, na které se nezapomíná. Programy, které nabízíme jsou vhodné pro každého, kdo má rád zábavu a dobrudružství. Většina programů je na objednávku, ale v některých měsících nabízíme i Lezení bez objednávky.

Toto lanové centrum je zařazeno do sítě lanových center Proud.

Popis cesty:

Autem

Od centra Prahy: jet směrem na Libeňský most a Vysočany, přes Balabenku a po ulici Sokolovská k Poliklinice Vysočany (budete ji mít na pravé straně - hned na první světelné křižovatce za budovou polikliniky zahnout doleva - 200m k areálu Lanového centra PROUD.

Od Černého mostu: jet směr centrum a Vysočany - Kolbenovou ulici až na její konec, kde přejedete rovně přes světelnou křižovatku na ulici Sokolovská - hned na další světelné křižovatce (před mostem) doprava - 200m k areálu Lanového centra PROUD.

!!! Parkovat lze na trošku zastrčeném veřejném parkovišti hned pod velkou budovou firmy ProMoPro a Velux nebo na placeném parkovišti na ulici Pešlova (pod nádražím Praha Vysočany a tak tři minuty od lanového centra)

Vlakem

Vlakem do železniční stanice Praha Vysočany - jakmile vyjdete z podchodu zahnout druhou ulici doprava (Podnádražní) - po cestě dojdete za tři minuty k areálu Lanového centra PROUD

Metrem

Linkou B do stanice Vysočanská - výstup "Sokolovská ulice" - po výstupu z metra zahnout doleva směr centrum - na první světelné křižovatce zahnout doprava - 200m k areálu Lanového centra PROUD.

Tramvají

Tramvají č. 8 (Podbaba – Nádraží Vysočany) nebo č. 19 (Kubánské náměstí – Lehovec) vystoupit na zastávce Poliklinika Vysočany – vydejte se na začátku parku, přes mostek k areálu Lanového centra PROUD.

 

 

Fotogalerie