Lanové centrum Proud Olomouc

Lanové centrum
Na Střelnici 48
772 00 Olomouc

Kontakt

Bc. Martina Klimešová
Mobil: +420 605 215 348
olomouc@lanovecentrum.cz

Otevírací hodiny

Listopad-Duben - mimosezónní provoz (po předchozí objednávce).

Květen-Červen - víkendy a svátky od 14:00 otevřeno bez objednávky. Pracovní dny a víkendy do 14:00 - pouze na objednávku.

Červenec-Srpen - Denně od 14:00 otevřeno bez objednávky. Denně do 14:00 programy pouze na objednávku.

Září-Říjen - víkendy a svátky od 14:00 otevřeno bez objednávky. Pracovní dny a víkendy do 14:00 - pouze na objednávku.

Lanové centrum Proud Olomouc

Přijďte navštívit naše lanové centrum a využijte jeden z našich programů. Ať si chcete užít odpoledne s rodinou, dopřát své třídě zajímavý prgram či uspořádat teambuilding, naše lanové centrum je to pravé.

Popis cesty:

Autem

Od Ostravy a Brna: Po městském okruhu směrem na Hradec Králové a Mohelnici. Při výjezdu z Olomouce odbočte směr Řepčín, Hejčín. Pořád po hlavní silnici (dalším pomocným prvkem mohou být navigační cedule firmy Elektro Vaďura). Asi 200 m za čerpací stanicí OMV je přechod pro chodce se semaforem. Hned za ním odbočte doleva a pokračujte rovně až ke kruhovému (spíše elipsa) objezdu (supermarket Lidl) a zatočte doleva. Po cca 100 m od tohoto objezdu zatočíte opět doleva do úzké uličky za bílou budovou prodejny TRITON (naproti autobusové zastávky). To už byste měli vidět naši ceduli.

Z vlakového nádraží

Tramvají číslo 4, 6, 7 nebo (2) dojedete na Náměstí Hrdinů (Palackého) a poté se vydáte směrem kfotbalovému stadionu Sigma Olomouc (po levé straně bude značkový second-hand, za přechodem pak supermarket Billa. Projděte areál fotbalového stadionu po stezce pro chodce (po levé straně sport centrum OMEGA, po pravé straně Restaurace GÓL) až přijdete na přechod pro chodce se semafory. Přejdete přes přechod a budete pokračovat stále rovně po asfaltové cestě (travnatá plocha s kolejemi UP Olomouc po pravé straně a tenisové kurty po levé straně). Dojdete k řece s mostem. Ten přejděte a zahněte hned doprava. Po asfaltové cestičce vejdete do malého parčíku, kde po levé straně už uvidíte skrze stromy velké parkoviště a také lanové centrum. Od mostu je to cca 100 m.

Autobusem číslo 21 přímo k lanovému centru PROUD. Vystoupite na zastávce Finanční úřad. Když se podíváte přes cestu, uvidíte prodejnu čerpadel „Triton“. Vedle této prodejny vede prašná cesta, stále mírně vpravo, která vás cca po 200 metrech dovede k lanovému centru.

Z autobusového nádraží

Tramvají 4 dojedete nejprve na zastávku Hlavní nádraží, odtud pak tramvají č. 4,6,7 na zastávku Náměstí Hrdinů nebo Palackého (2,7) a poté se vydáte směrem k fotbalovému stadionu Sigma Olomouc (po levé straně bude značkový second-hand, za přechodem pak supermarket Billa). Projděte areál fotbalového stadionu po stezce pro chodce (po levé straně sport centrum OMEGA, po pravé straně Restaurace GÓL) až přijdete na přechod pro chodce se semafory. Přejdete přes přechod a budete pokračovat pořád rovně po asfaltové cestě (travnatá plocha s kolejemi UP Olomouc po pravé straně a tenisové kurty po levé straně). Dojdete k řece s širokým dřevěným mostem. Ten přejděte a zahněte hned doprava. Po nezpevněné cestičce vejdete do malého parčíku, kde po levé straně už uvidíte skrze stromy velké parkoviště a také lanové centrum. Od dřevěného mostu je to cca100 metrů.

 

 

Fotogalerie