Tarzánie

Lanový park (na stromech)
Trojanovice - Ráztoka - les

Kontakt

Pevná: 800827926
http://www.tarzanie.cz
info@tarzanie.cz

Otevírací hodiny

Prosinec-Březen - nestálý provoz, pouze po telefonické dohodě při skupině 8-mi a více osob.

Duben - so-ne 10 - 17 hodin nebo* (zahájení již šesté sezóny)

Květen - so-ne 10 - 18 hodin nebo*

Červen - po-pá 11 - 18h; so-ne 9 - 20 hodin nebo*

Červenec-Srpen - denně od 9 - 20 hodin

Září - po-pá 11 - 17h; so-ne 9 - 18 hodin

Říjen - so-ne a 28. 10 - 17 hodin nebo*

Listopad - so-ne a 17. 10 - 16 hodin nebo*

*Mimo otevírací dobu po telefonické dohodě při skupině 8-mi a více osob.


Poslední vstup na dětskou trasu je možný 30 min. před koncem provozní doby, na Junior trasu je možný 50 min. před koncem provozní doby, na žlutou trasu je možný 50 min. před koncem provozní doby, na zelenou trasu je možný 75 min. před koncem provozní doby, na černou trasu je možný 90 min. před koncem provozní doby.

Tarzánie

Horský lanový park Tarzanie se nachází v Beskydech, 5km od Frenštátu pod Radhoštěm v obci Trojanovice. Lanové překážky jsou zavěšeny na stromech ve výšce 4 – 12 m nad zemí. Tanzánie je největší lanový park v ČR.

Lanový park Tarzánie, jakožto největší lanový park v České republice vám přináší možnost sportovního vyžití jak pro jednotlivce tak pro skupiny. Kvalitu našich služeb ocenili i hlasující uživatelé v soutěži portálu kudyznudy.cz, kde jsme se umístili na prvním místě v kategorii lanových parků. Pro informace o našich firemních programech a programech pro školy navštivte naše webové stránky.

Součástí parku je i trasa s 18-ti překážkami pro děti od 4let s unikátním samojistícím systémem, který byl postaven jako první v ČR.

Popis cesty:

Autem:

Vlakem nebo autobusem do Frenštátu pod Radhoštěm. Dále pak autobusem od železničního nádraží směr Trojanovice na konečnou - zastávka “Ráztoka”. Autobusová zastávka je vzdálená cca. 300m od parku.

 

 

 

Fotogalerie