Opičárna Ostravice

Lanový park (na stromech)
Horské lanové centrum Opičárna
73914 Ostravice

Kontakt

Mobil: +420 739 664 450
http://www.opicarna.cz
info@opicarna.cz

Otevírací hodiny

Březen (so-ne) - 10:00-17:00, pouze za teplého počasí bez sněhu nebo *

Duben (so-ne) - 10:00-17:00, otevřeno také na Velikonoční pondělí nebo *

Květen (so-ne) - 10:00-18:00, otevřeno také 1., a 8. května nebo *

Červen (so-ne) - 10:00-18:00 nebo *

Červenec + Srpen (denně) - 10:00-18:00

Září (so-ne) - 10:00-17:00, otevřeno také 28. září nebo *

Říjen (so-ne) - 10:00-17:00, otevřeno také 28. října nebo *

Listopad (so-ne) - 13:00-16:00, otevřeno také 17. listopadu nebo *

* Po telefonické domluvě otevíráme mimo uvedenou dobu pro skupiny 8 a více osob.

Opičárna Ostravice

Těšíme se na Vás, a doufáme, že si to u nás pořádně užijete, u nás si totiž nemusíte na nic hrát a můžete se opičit jak moc chcete. Žijeme dobrodružstvím, tak pojďte a zkuste to také!

Vítáme Vás všechny na naší malé internetové prezentaci, která se Vám snaží představit a přiblížit vše kolem našeho horského lanového parku Opičárna v Ostravici v Moravskoslezských Beskydech.

Nabízíme možnost navštívit Náš horský lanový park v daných pracovních hodinách kdykoliv, bez nutnosti předchozí rezervace termínu. Naše lanové centrum nabízí dvě základní trasy s různou obtížností, kdy každá nabízí ještě několik délkových variant. Pro překonání těchto tras není nutno žádné extrémní fyzické síly, ačkoliv dle zvolené trasy se může obtížnost různit, proto doporučujeme předem s instruktorem na místě prodiskutovat, jaká trasa je pro Vás ideální a jaká pro Vás bude ideální výzvou. Více o našich trasách zjistíte na Mapě parku na www.opicarna.cz. Vysoké překážky může navštívit každý, kdo dovršil alespoň 10let a jehož minimální výška je alespoň 130cm. U těch nejnižších Vás ovšem upozorňujeme, že můžeme vyžadovat doprovod někoho z dospělých a průchod pouze určité trasy.

Horský Lanový park Opičárna zajišťuje i firemní akce s širokou nabídkou aktivit. Zaručujeme individuální a nadstandardní přístup ke klientovi, dobré reference, zajímavé programy šité na míru. V případě zájmu o cenovou kalkulaci či návrh programu na firemní akci využijte náš kontaktní email. V rámci firemních akcí připravíme zábavný a neotřelý program v intencích zadání od klienta. V průběhu akce se staráme o Vaši zábavu a bezpečnost, spokojenost. Náš tým instruktorů a lektorů má bohaté zkušenosti s teambuildingovými akcemi.

V těsné blízkosti lanového centra se nachází rozlehlá parkovací plocha zdarma a nedaleko také najdete venkovní nebo vnitřní aquapark Rekreačního centra Sepetná s dalšími volnočasovými příležitostmi.

Popis cesty:

Autem:

Ostravice je vzdálena asi 17 km od Frýdku-Místku, asi 37 km od Ostravy, asi 105 km od Olomouce, asi 185 km z Brna a asi 383 km od Prahy :-)

Pojedete-li od Ostravy - najeďte na silnici I. třídy číslo 56 směrem na Frýdek-Místek, který projedete a dále po silnici č. 56 asi 17 km do Ostravice Pojedete-li od Olomouce - po silnici I. třídy č. 47, posléze č. 48 do Frýdku-Místku a odtud po silnici č. 56 směrem na Frýdlant nad Ostravicí až do Ostravice.

V Ostravici pak v centru obce sledujte infrormační cedule, které Vás svedou doleva přes železniční přejezd a dále pak cca 1400 m rovnou za nosem až k nám do Opičárny.

Vlakem:

Z kterého koliv směru, buď přes Ostrava hlavní nádraží, a nebo železniční stanici Frýdek-Místek, případně železniční stanici Frýdlant nad Ostravicí jedete do obce Ostravice na konečnou zastávku a dále pak cca 1400 m po hlavní červnené turistické značce směr Lysá hora.

 

 

Fotogalerie