Sundisk na Malé skále

Lanové centrum
Žlutá Plovárna
Malá Skála
468 22 Železný Brod

Kontakt

Mobil: +420 775 580 388
http://www.lcmalaskala.cz
info@lcmalaskala.cz

Otevírací hodiny

červenzáří každý den od 9:00 do 18:00

V květnu, v říjnu o víkendech 9:00-18:00 a po zbytek roku dle počasí na zavolání

Sundisk na Malé skále

Lanové centrum se nachází v romantické vesničce Malá Skála, ležící v severní části Českého ráje. Naleznete zde 23 překážek. Součástí všech programů jsou 2 adrenalinové překážky – lanovka dlouhá 85m a tarzanův skok.

Podmínkou vstupu do lanového centra je velikost nad 140cm a váha do 130Kg, jiná omezení neznáme, lanovka je přístupná pro paraplegiky, ve výškách se u nás procházeli i nevidomí. Základním programem je „Dobrodružství v ráji“, v průběhu kterého se můžete pokusit překonat všechny překážky,které u nás jsou. Samozřejmě je možné využít i zkrácených programů, například 3 překážky a lanovku. Veškeré informace a novinky z lanového centra naleznete na www.lcmalaskala.cz.

Lanové centrum SUNDISK je součástí areálu Žluté plovárny, budovy s prvorepublikovou historií. V tomto areálu naleznete kromě lanového centra také největší půjčovnu lodí na řece Jizeře, půjčovnu kol a dalšího sportovního vybavení. Kompletní informace naleznete na www.zlutaplovarna.cz. Další možnosti mikroregionu maloskalsko jsou téměř neomezené, pro horolezce jsou zde legendární Suché skály, Pantheon a Drábovna, pro padáčkáře Kozákov, pro vodáky Jizera, pro cyklisty Český ráj, rodiny s dětmi hrady Vranov a Frýdštejn, pro gurmány Boučkův statek a tak můžeme pokračovat do nekonečna.

Popis cesty:

Z Prahy po silnici R10 směr Mladá Boleslav, Turnov. V Turnově sjezd z rychlostní komunikace směr Železný Brod (E65), na okraji Malé Skály odbočte vpravo přes most přes řeku, za mostem ihned do leva a pokračujte stále rovně vesničkou, až dojedete k lanovému centru.

 

 

Fotogalerie