Lanové centrum Harrachov

Lanové centrum
E65
468 49 Kořenov

Kontakt

Mgr. Michal Kubín
Mobil: +420 603 777 255
harrachov@lanovecentrum.cz

Otevírací hodiny

Listopad-Březen - zavřeno

Duben-Červen - program je nutno objednat 48h předem, minimálně 4 osoby.

Červenec-Srpen - každý čtvrtek (jednodenní tábor pro děti - nutno objednat vždy do úterý 18:00, každý pátek - otevřeno pro veřejnost (bez objednání, začátek programu v 9:00, 10:30, 13:00 a 14:30). V ostatní dny je nutno objednat program 48h předem, minimálně 4 osoby.

Září-Říjen - program je nutno objednat 48h předem, minimálně 4 osoby.

Lanové centrum Harrachov

Naše lanové centrum se nachází v Krkonošském národním parku na soutoku řeky Jizery s Mumlavou. Areál se rozkládá na ploše cca 5.500 m2 a celý je situován čistě v přírodě.

V lanovém centru na vás čeká areál nízkých překážek, nově otevřený areál nízkých týmových překážek, tréninková stěna, několik aktivit zvaných „problem solving“, dále pak 10 individuálních a 5 týmových vysokých překážek (výšky od 4 do 11 metrů) a na závěr věž (Challenge tower) s několika vertikálními překážkami a plošinou ve výšce 12 metrů. Z této plošiny vede lanovka dlouhá 80 metrů.

Toto lanové centrum je zařazeno do sítě lanových center Proud.

Popis cesty:

Autem:

Zhruba 3 km před Harrachovem cca je křižovatka Na Mýtě (čerpací stanice Robin Oil). Jedete-li od ní dále ve směru na Prahu, po 300 m je po levé straně odstavná plocha a za ní malá asfaltová silnice vedoucí dolů z kopce. Jeďte po této silnici a po cca 100 metrech zahněte na první odbočce doleva. Je-li závora otevřena, pokračujte po hliněno štěrkové cestě až k lanovému centru.

Vlakem:

Z vlakového nádraží Harrachov - Mýtiny se vydáte dolů po zelené značce (kolem golfového hřiště a chaty Elizabeth) a dostanete se k hlavní silnici s odstavnou plochou. Dále viz autem.

Autobusem:

Většina autobusů zastavuje u čerpací stanice Na Mýtě, dále viz autem.

 

 

Fotogalerie