Pirátská loď v Zaječí

Lanové centrum
Vinařská 479
691 05 Zaječí

Kontakt

Mobil: +420 725 936 624
http://vinarstvinosreti.cz
recepce@vinarstvinosreti.cz

Otevírací hodiny

Otevíráme jakmile počasí dovolí!

Další dny pouze po předchozím objednání (skupina min. 15 osob)

V případě nepříznivého počasí si Vinařství Nosreti vyhrazuje právu nechat lanový park zavřený (déšť, prudký vítr, bouřka, náledí, sněžení)

Pirátská loď v Zaječí

První a dosud jediné lanové centrum v okrese Břeclav na jižní Moravě. Lanové centrum je součásti multifunkčního areálu Vinařství Nosreti.

Nabízí několik různých obtížností vhodných pro rodiče s dětmi i náročné šplhavce. Zveme tímto všechny na návštěvu lanového centra ve Vinařství Nosreti s ubytováním v penzionu na jižní Moravě, kde lze strávit zábavou celý den.


Komu je lanové centru určeno???

Lanové centrum Nosreti je určeno nejširší veřejnosti: dětem od 10 let, mládeži, dospělým, jednotlivcům, kolektivům a firmám. Lanové centrum je zároveň vhodné pro školní výlety.


V lanovém centru jsou lanové překážky instalovány do dvou okruhů:

I. OKRUH – je umístěn ve výšce 5,5 m nad zemí. Obsahuje celkem 6 středně obtížných lanových překážek (Amazonský most, Pavouci, Sítě s liánou, Velké ráhlo, Liány, Sloupy a žebříky). Minimální výška lezce je 140 cm.

II. OKRUH – je umístěn ve výšce 8,5 m nad zemí. Na středně obtížném okruhu můžete zdolat celkem 5 lanových překážek (Kyvadla, Trámová síť, Kříž, Třmeny, Volné trámky s liánou). Minimální výška lezce je 140 cm.

Popis cesty:

 

 

Fotogalerie