Lanový park Zadov

Lanový park (na stromech)
Zadov
384 73 Stachy

Kontakt

Dobroslav Šrámek
Mobil: +420 605 215 396
zadov@lanovecentrum.cz

Otevírací hodiny

Listopad-Březen - mimosezónní provoz - rádi vám program připravíme po předchozí objednávce.

Duben - o Velikonočních prázdninách otevřeno každý den od 10:00 do 18:00. Dále pak již každý víkend ve stejném čase.

Květen-Červen - každou sobotu i neděli od 10:00 do 18:00. Jiné dny po předchozí objednávce.

Červenec-Srpen - každý den od 10:00 do 18:00.

Září-Říjen - Každou sobotu i neděli od 10:00 do 18:00. Jiné dny po předchozí objednávce.

Lanový park Zadov

Chcete udělat pro své zaměstnance firemní akci mimo město a zažít zajímavý program? Kontaktujte nás a my Vám připravíme nabídku přímo dle Vašich požadavků. Využijte krásného prostředí Šumavy.

Lanové centrum se nachází u Sportohotelu Olympia na Zadově. Jedná se o venkovní areál, který nabízí programy pro skupiny a jednotlivce.


Jaké překážky v parku najdete

Nízké lanové překážky - na tomto okruhu začínají všichni lezci, naučí se zde zacházet z lezeckým materiálem a jistit se. Okruh tvoří různé druhy překážek (síť, kladina atp.) tak aby jste se dobře připravili na cokoliv, co Váš čeká výše. Poslední dvě překážky na tomto okruhu jsou lanovky. Na tomto okruhu je cekem sedm překážek a jeho zdolání Vám bude trvat přibližně 15 minut.

Střední okruh - Po té co projdete zaškolením na nízkém okruhu si můžete troufnout již do korun smrků. nejvyšší bod tohoto okruhu je ve výšce 11 metrů, ale nemusíte se bát, výšku zjjískáváte postupně. Na třinácti překážkách, kde každá vyžaduje jiný způsob překonání, dokonale prověříte svoji vynalézavost a obratnost. Odměnou Vám budou dvě závěrečné lanovky v délce 30m a 50m. Přelezní tohoto okruhu společně s nízkými lany Vám zabere cca 50-90minut.

Vysoký okruh - Tento okruh ocení všichni co mají rádi pohyb a výzvy. Toto je náš nejdelší okruh se čtrnácti překážkami, včetně různých druhů lanovek. Jsou zde překážky které vyžadují obratnost, jiné rovnováhu či sílu. Zároveň je teno okruh ideální pro pořízení lezeckých fotogtafií Vaším doprovodem ze země. Doba lezení všech tří okruhů je cca 90-150 minut.

Popis cesty:

 

 

Fotogalerie