Lanový park Libín

Lanový park (na stromech)
Lanový park Libín
38301 Prachatice

Kontakt

Mobil: +420 776 114 566
http://www.adrenalin-libin.cz
info@adrenalin-libin.cz

Otevírací hodiny

Duben-Květen-Červen (sobota-neděle) - 10:00-17:00 hodin

Červenec-Srpen (každý den) - 10:00-18:00 hodin

Září-Říjen (sobota-neděle) - 10:00-17:00 hodin

O svátcích a prázdninách (každý den) - 10:00-17:00 hodin

V době běžné provozní doby není nutné skupiny do 30 osob nahlašovat. Mimo otevírací dobu je možné při počtu minimálně 10 osob otevřít jakýkoli den a hodinu.

Lanový park Libín

Akademie adrenalinových zážitků Vám nabízí pořádnou porci adrenalinu na 6 trasách ve velmi atraktivním prostředí přírodních scenérií.

1,5 kilometru dlouhý lanový park, s více jak osmdesáti překážkami, se skládá ze šesti tras:

První trasa ,,dětská trasa“(DT)je speciálně vyvinutá pro naše nejmenší, pouze půl metru nad zemí a je vytvořena z patnácti překážek posloupně navazujících na sebe dle obtížnosti. Trasa je též vhodná pro handicapované děti a seniory. (od 2 let)

Druhá trasa „horní trasa“(HT)prověří Vaši zdatnost a odvahu. Na jejím základě se poté rozhodnete, jakou trasu a jaké obtížnosti si zvolíte. (Od 135 cm) NOVĚ JIŠTĚNÍ POMOCÍ SEFAROLLU

Třetí trasa „Panoramatická“(PT), je trasa střední obtížnosti. Je nejdelší, s nejvíce překážkami. Je postavena do kruhu po hranici lanového parku a díky tomu je zní nádherný rozhled do krajiny. Jako vyvrcholením trasy, je přejezd přes přírodní jezírko. Tato trasa Vás též zavede do míst, kam byste se pěšky, vzhledem ke skalnatému terénu, jen velmi obtížně dostávali a tím se Vám naskytne pohled na téměř panenskou přírodu. (od 150 cm)

Čtvrtá trasa „technická“(TT), je trasou nejobtížnější. Projdete si zde jedny z nejobtížnějších překážek, s množstvím dlouhých přejezdů. Tato trasa Vás maximálně prověří ve Vaší zdatnosti a odvaze. (od 150 cm)

Pátá trasa „Flying Fox“(FFT), je trasa utvořená pouze ze sjezdů různých rychlostí a vzdáleností. (od 130 cm)

Šestá trasa „Adrenalinová věž“ (AV), maximálně Vás prověří ve Vaší odvaze na zcela ojedinělé obří odstřelovací houpačce (OH) jediné svého druhu v České republice. Dále si můžete vyzkoušet fyzičku na horolezecké stěně (HS). Pro skupiny je připraven Jakubův žebřík (JZ).

Trasy můžete různě kombinovat dle Vaší zdatnosti. Je možné si projít pouze jednu trasu nebo všechny.

Popis cesty:

 

 

Fotogalerie