Vnitřní překážkové dráhy

Vnitřní lanová dráha je systém lanových překážek instalovaných uvnitř vhodných halových prostor.

Konstrukční a revizní společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. je předním dodavatelem lanových center a parků, lezeckých stěn, sportovních areálů a dětských hřišť pro Českou republiku. Tento systém organizace stanovující bezpečnost provozu, stav provozního materiálu a profesní způsobilost instruktorů se nazývá Xtrem. 

Jakožto profesionálové s velkým množstvím zkušeností s konstrukcí vám rádi postavíme lanové centrum dle vašich představ. Kontaktujte nás.


Vnitřní lanová překážka

Konstrukce ve veřejných halách či doma

Vnitřní lanová překážková dráha je vhodná do halových či domácích prostor. Lanové překážky jsou kotveny na ocelové nebo betonové nosníky tvořící základní kostru haly. Toto řešení dovoluje zachovat a respektovat původní funkčnost daného prostoru.

Vnitřní lanová překážka

Z hlediska typu jištění lezců a personálních nároků lze řešit lanovou dráhu jako systém vzájemného jištění, sebejistící systém, nebo kombinací obou systémů. U systému sebejištění jsou v případě delších lanových drah vloženy plošiny usnadňující přechod z jedné lanové překážky na druhou.

 

Ukázka vizualizace vnitřní lanové překážky

Naše stavby prochází certifikací TÜV SÜD Czech s.r.o. a pravidelnou roční revizí vyplývající z norem ČSN EN 15567-1:2012 a ČSN EN 15567-2:2008.

 

Kontaktuje nás, poradíme vám

+420 603 899 379
Máte zájem o zbudování centra?


Ukázkové foto vnitřní lanové překážky