Dětské lanové centrum

Dětské lanové centrum je u nás žádanou novinkou. Jde o stavbu složenou z nízkých lanových překážek (max. 1,5 metru na zemí) s lehkou obtížností. Jištění je vyřešeno permanentní instalací jistících sítí do konstrukce.

Konstrukční a revizní společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. je předním dodavatelem lanových center a parků, lezeckých stěn, sportovních areálů a dětských hřišť pro Českou republiku. Tento systém organizace stanovující bezpečnost provozu, stav provozního materiálu a profesní způsobilost instruktorů se nazývá Xtrem. 

Jakožto profesionálové s velkým množstvím zkušeností s konstrukcí vám rádi postavíme lanové centrum dle vašich představ. Kontaktujte nás.


Využití a výhody dětského lanového centra

Skupinový a individuální prožitek

Dětské lanové centrum obohacuje zábavnost dětských hřišť o atmosféru výzvového prostředí a tím poskytuje rodičům možnosti k edukaci svých dětí zážitkovou pedagogikou.

Zdolávání bezpečných lanových překážek v dítěti rozvíjí fyzickou kondici, posiluje psychické dispozice a poskytuje sportovní vyžití.

Jaké jsou výhody dětského lanového centra?

  • nízká cena
  • možnost privátního lanového centra (na zahradě například)
  • zatraktivnění dané lokality pro rodiny
  • rozšíření skupiny možných návštěvníků lanových center a parků
  • dětská lanová centra jsou trendem dnešní doby.

Konstrukce dětského lanového centra

Dětské lanové centrum lze zbudovat i mezi stromy jako dětský lanový park. Vhodné je centrum kombinovat s klasickým lanovým centrem či parkem a vytvořit tak univerzálnější výzvové prostředí pro celou rodinu..

 

Ukázka vizualizace dětského lanového centra

Naše stavby prochází certifikací TÜV SÜD Czech s.r.o. a pravidelnou roční revizí vyplývající z norem ČSN EN 15567-1:2012 a ČSN EN 15567-2:2008.

 

Kontaktuje nás, poradíme vám

+420 603 899 379
info@lanovacentra.com konstrukce@zabloudil.cz


Ukázka dětských lanových center