Dětská dobrodružná hřiště

Hřiště je řešené jako dobrodružná iniciativní zóna. Je to systém různých typů překážek, tvořících výzvové prostředí pro aktivní způsob relaxace, rozvoj fyzických dovedností a zážitkové typy vzdělávání. 

Konstrukční a revizní společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. je předním dodavatelem lanových center a parků, lezeckých stěn, sportovních areálů a dětských hřišť pro Českou republiku. Tento systém organizace stanovující bezpečnost provozu, stav provozního materiálu a profesní způsobilost instruktorů se nazývá Xtrem.

Jakožto profesionálové s velkým množstvím zkušeností s konstrukcí vám rádi postavíme lanové centrum dle vašich představ. Kontaktujte nás.


Dětská dobrodružná hřiště

Dětská hřiště mohou být postavena samostatně, nebo jako součást lanových center, adrenalinových parků a městských zábavních zón.

Využití dětského hřiště

Dětské hřiště nabízí smysluplné trávení volného času mládeže i veřejnosti. 

Celkový design dětského hřiště je většinou přizpůsoben tak, aby dobře navazoval na okolí, ve kterém se nachází. Často využívanými prvky jsou dřevěné kulatiny v kombinaci s moderními materiály. Toto spojení umožňuje vytváření pestrých barevných kombinací a prodlužuje výrazně životnost celého dětského hřiště.

Pro koho jsou dětská hřiště určena?

- školy a školní zařízení
- hotely a penziony, rekreační střediska
- města - zábavní parky a atrakce
- soukromé firmy- zahrady domů
- soukromí zájemci- neziskové organizace
– DDM, občanská sdružení, handicapovaní spoluobčané 

Jaký je přínos dětského hřiště?

- především zatraktivnění dané lokality pro rodiny, možnost relaxace, využití volného času

- hřiště může sloužit jako místo setkání maminek s dětmi

Dětské hřiště je ideálním doplňkem lokality, v kterém je žádoucí posilovat jeho atraktivitu pro rodiny.

Bezpečnost na dětském hřišti

Všechy překážky i atrakce jsou postaveny tak, aby nebránili rychlému pohybu dětí a zároveň zajišťovali jejich bezpečnost. Hřiště prochází pravidelnými revizními prohlídkami. 

 

 

Ukázka vizualizace dětského hřiště

 
 Naše stavby prochází certifikací TÜV SÜD Czech s.r.o. a pravidelnou roční revizí vyplývající z norem ČSN EN 15567-1:2012 a ČSN EN 15567-2:2008.

 

Kontaktuje nás, poradíme vám

+420 603 899 379
Máte zájem o zbudování hřiště?


Ukázka dětského dobrodružného hřiště