Certifikace

Lanové stavby jsou posuzovány z hlediska bezpečnosti a shody s odpovídajícími normami nezávislým autorizovaným certifikačním orgánem TÜV SÜD Czech s.r.o. 

Konstrukční a revizní společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. je předním dodavatelem lanových center a parků, lezeckých stěn, sportovních areálů a dětských hřišť pro Českou republiku. Tento systém organizace stanovující bezpečnost provozu, stav provozního materiálu a profesní způsobilost instruktorů se nazývá Xtrem.

Jakožto profesionálové s velkým množstvím zkušeností s konstrukcí vám rádi postavíme lanové centrum dle vašich představ. Kontaktujte nás.


Zajištění certifikace a shody

Kromě první nutné certifikace také zajišťujeme pro stávající zařízení (lanová centra, lanové parky,...) jejich uvedení do shody s platnou normou pro lanové dráhy ČSN EN 15567-1 a 15567-2.

Pro Vaše zařízení zpracujeme dokumentaci k certifikaci TÜV SÜD Czech s.r.o, doplníme scházející dokumentaci včetně povinné revizní evidence lezeckého materiálu.Tuto službu je vhodné spojit s revizí řízení a revizí lezeckého materiálu. V případě zájmu o provedení certifikace či revize nás neváhejte kontaktovat.

Kontaktuje nás, poradíme vám

+420 603 899 379
Máte zájem o provedení certifikace?