Adrenalinové lanovky

Adrenalinová lanová dráha je určena pro děti i dospělé, kteří vyhledávají silné a nevšední zážitky.

Konstrukční a revizní společnost Zabloudil, Xtrem s.r.o. je předním dodavatelem lanových center a parků, lezeckých stěn, sportovních areálů a dětských hřišť pro Českou republiku. Tento systém organizace stanovující bezpečnost provozu, stav provozního materiálu a profesní způsobilost instruktorů se nazývá Xtrem.

Jakožto profesionálové s velkým množstvím zkušeností s konstrukcí vám rádi postavíme lanové centrum dle vašich představ. Kontaktujte nás. 


 Adrenalinová lanová dráha

Jedinečný zážitek

Adrenalinová lanová dráha nabízí extrémní zážitek  a to bezpečně a pro každého. Není nutné speciální oblečení ani předchozích zkušeností, lanovku si lze vyzkoušet například i v saku. 

Tato atrakce může být umístěna mezi stromy, kůli, v obchodních centrech, přes řeku, ze skály, atd. Lanovkou se dá propojit vše, může jezdit ze strany na stranu, nad sebou, nebo jich může být umístěno několik vedle sebe. Na lanové dráze lze také pořádat rychlostní závody. 

Vzdušné prohlídkové trasy

Jedná se o systém lanovek, které můžou být umístěny za sebou a plynule navazovat. Člověk se tak může těšit panoramatickým výhledem spojeným s nezapomenutelným adrenalinovým zážitkem.  

Lanovou dráhu stavíme ve vnitř i venku - kratší (30 m), střední (60m a 150 m) a dlouhou (nad 150 m - Zip Line).  

 

Naše stavby prochází certifikací TÜV SÜD Czech s.r.o. a pravidelnou roční revizí vyplývající z norem ČSN EN 15567-1:2012 a ČSN EN 15567-2:2008. 

Kontaktuje nás, poradíme vám

+420 603 899 379
Máte zájem o zbudování centra?


Ukázka adrenalinové lanové dráhy